A ekipe

Ana Bucik
SK Gorica

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram

Martin Čater
SK Velenje

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram

Štefan Hadalin
SK Dol Ajdovščina

Moška A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram
Twitter

Miha Hrobat
ASK Triglav Kranj

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram

Meta Hrovat
ASK Kranjska Gora

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram

Boštjan Kline
ASK Branik Maribor

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram

Klemen Kosi
ASK Branik Maribor

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram
Twitter

Žan Kranjec
SD Novinar

Moška A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram
Twitter

Nejc Naraločnik
SD Beli Zajec

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Instagram
Twitter

Tina Robnik
SK Luče

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram

Andreja Slokar
SK Dol Ajdovščina

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Instagram

Ilka Štuhec
SK Branik Maribor

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram
Twitter

Tekmovalci moške A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek / leto rojstva
Klub
Status
Žan Kranjec / 1992
SD Novinar
1. kriterij
Štefan Hadalin / 1995
SK Dol Ajdovščina
1. kriterij

Tekmovalci moške A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek / leto rojstva
Klub
Status
Martin Čater / 1992
SK Celje
1. kriterij
Miha Hrobat / 1995
ASK Triglav Kranj
1. kriterij
Boštjan Kline / 1991
ASK Branik Maribor
1. kriterij
Klemen Kosi / 1991
ASK Branik Maribor
1. kriterij
Nejc Naraločnik / 1999
SD Beli Zajec
1. kriterij

Tekmovalke ženske A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek / leto rojstva
Klub
Status
Tina Robnik / 1991
SK Luče
1. kriterij
Ana Bucik / 1993
SK Gorica
1. kriterij
Meta Hrovat / 1998
ASK Kranjska Gora
1. kriterij
Andreja Slokar / 1997
SK Dol Ajdovščina
1. kriterij

Tekmovalka ženske A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek / leto rojstva
Klub
Ilka Štuhec / 1990
SK Branik Maribor

Vodstvo alpskih disciplin

Ime in priimek
Funkcija
Iztok Klančnik
Predsednik Zbora in Odbora za alpsko smučanje
Miha Verdnik
Vodja panoge
Janez Slivnik
Vodja reprezentanc
Boštjan Anderlič
Vodja programov otrok in mladine

Strokovno vodstvo moške A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek
Funkcija
Klemen Bergant
Odgovorni trener
Rok Šalej
Trener
Matjaž Požar
Trener in serviser
Dr. Mitja Bračič
Kondicijski trener, Kranjec
Jani Gril
Kondicijski trener, Hadalin
Matej Dormiš
Fizioterapevt
Janez Mikolič
Fizioterapevt
Dr. Matjaž Turel
Zdravnik
Dr. Anže Kristan
Zdravnik
Dr. Brin Štabuc
Zdravnik

Strokovno vodstvo moške A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek
Funkcija
Gregor Koštomaj
Odgovorni trener
Aleš Gorza
Trener
Rok Šmejic
Fizioterapevt
Dr. Mitja Bračič
Kondicijski trener
Gašper Kristan
Kondicijski trener
Uroš Kogal
Kondicijski trener
Rok Javor
Servis smuči
Primož Finžgar
Servis smuči
Dr. Anže Kristan
Zdravnik
Dr. Matjaž Turel
Zdravnik
Dr. Brin Štabuc
Zdravnik

Strokovno vodstvo ženske A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek
Funkcija
Sergej Poljšak
Odgovorni trener
Livio Magoni
Trener
Boštjan Božič
Trener
Aleš Valenti
Serviser, pomočnik
Andrej Čerin
Servis
Robert Kristan
Servis
Igor Plešivčnik
Servis
Matija Rea
Kondicijski trener, Bucik
Severin Lipovšek
Kondicijski trener, Hrovat, Slokar
Miha Robnik
Kondicijski trener, Robnik
Ana Mali
Kineziologinja
Timotej Kostrevc
Fizioterapevt
Dr. Matjaž Turel
Zdravnik
Dr. Anže Kristan
Zdravnik
Dr. Brin Štabuc
Zdravnik

Strokovno vodstvo ženske A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek
Funkcija
Darja Črnko
Vodja ekipe
Stefan Abplanalp
Odgovorni trener
Tina Kobale
Fizioterapevtka in kondicijska trenerka na terenu
Generali_K
Petrol_K
Argeta_K
NLB_K
Telekom_K
Športna_loterija_K
Ford_K
Alive_2K