Ta konec tedna se v Kranjski Gori obetata spektakularni preizkušnji Audi FIS svetovnega pokala v alpskem smučanju za ženske. V soboto nas pričakuje razburljiv veleslalom, v nedeljo pa napeti slalom, kjer se bodo na strmini v Podkorenu pomerile najboljše tekmovalke iz več kot 24 držav. Za piko na i bomo lahko stiskali pesti tudi za Ano Bucik Jogan, Nejo Dvornik, Andrejo Slokar in preostale naše reprezentantke!
Ne zamudite nepozabnega navijaškega vzdušja in si pravočasno zagotovite še zadnje vstopnice za tribuno. Če se raje odpravite na stojišče, lahko vstopnice kupite tudi neposredno na prizorišču, tik pred vstopom v ciljno areno, ali na spletni strani www.eventim.si.
Vremenska napoved je več kot spodbudna, proga pa je pripravljena na najvišjem svetovnem nivoju, zato se nam obeta športni praznik, ki ga enostavno ne smete zamuditi!
Ob vrhunskih tekmah vas čaka tudi pester spremljevalni program, ki bo poskrbel za nepozabno zabavo. Na odru bodo za dobro razpoloženje skrbeli Miran Rudan, Čuki in CikCak bend. Spored dogajanja vključno z glasbenimi nastopi, je objavljen na uradni spletni strani tekmovanja – preverite in načrtujte svoj popoln športno-zabavni vikend!
Vse informacije, celoten urnik dogajanja najdete na KRANJSKA GORA