Mladinski in otroški program

Mladinski FIS program 2022/23

  • Prijavljanje na domača in tuja tekmovanja ter izbor za tekmovanja v tujini v sezoni 2022/2023 (PDF)
  • Kriteriji za nabor reprezentantov v sezoni 2023/24 (PDF)
  • Pravilnik glede nastopanja na tekmovanjih in možnost prehodov med reprezentancami (PDF)
  • Organiziranost reprezentanc (PDF)
  • Protokol IRONMAN – Terensko testiranje 2018/2022 (PDF)
  • Kriteriji za nastop na MSP St. Anton am Arlberg 2023 (PDF)
  • Kriteriji za nastop na OFEM Tarvisio 2023 (PDF)
  • Kriteriji za nastop na SP (WSC) Courchevel-Meribel 2023 (PDF)
  • Protokol tekmovanj SZS FIS 2022/23 (PDF)
  • Naloge trenerjev YJ 2021/22 (PDF)
  • Pravilnik o pokalnih tekmovanjih (PDF)
  • Tabela višinskih razlik FIS 2022/23 (PDF)

Pokal NEO

  • U18 – Mlajše mladinke (PDF)
  • U18 – Mlajši mladinci (PDF)
  • U21 – Starejše mladinke (PDF)
  • U21 – Starejši mladinci (PDF)
  • Klubi U18, U21 (PDF)

Otroška tekmovanja 2022/23

32. Državno prvenstvo

  • Državni otroški prvaki (PDF)
  • Kombinacije – U14, U16 (PDF)

Reprezentance 2022 - otroci

  • Centralna regija
  • Notranjsko-primorska regija
  • Vzhodna regija
  • Zahodna regija

Velika nagrada ARGETA JUNIOR

  • U12 – Cicibanke (PDF)
  • U12 – Cicibani (PDF)
  • U14 – Mlajše deklice (PDF)
  • U14 – Mlajši dečki (PDF)
  • U16 – Starejše deklice (PDF)
  • U16 – Starejši dečki (PDF)
  • Klubi U12, U14, U16 (PDF)
  • Klubi U12, U14, U16, U18, U21 (PDF)

Dokumenti za otroška tekmovanja 2022/23

  • SLO obrazci (PDF)
  • Seznam alpskih tekmovalcev – otroci (PDF)
  • Zavarovalna polica za OP tekmovanja (tudi Pokal R. Petroviča) (PDF)
  • Protokol otroških tekmovanj SZS 2022/23 (PDF)
  • Naloge trenerjev YJ 2022/23 (PDF)
  • Tabela višinskih razlik SLO 2022/23 (PDF)
  • Tekmovalni sistem v alpskem smučanju (PDF)
  • Pravilnik o državnem prvenstvu (PDF)
  • Pravilnik o pokalnih tekmovanjih (PDF)
  • Seznam alpskih klubov (PDF)
  • Pravila paralelnih tekem U14/U16 2022/23 (PDF)

Regijska tekmovanja 2022/23

Mednarodna otroška tekmovanja 2022/23

  • Alpe cimbra (ex Topolino)
  • Pinocchio sugli sci (Abetone)
  • La Scara (Val d Isere)

Nacionalni program tekmovalnega smučanja 2016/2025

Liste Baze Programi

  • Program za obdelavo otroških in FIS tekem R998 z bazo otroških tekmovalcev in klubov (ZIP)
  • Program za administracijo SZS tekmovanj R997 (ZIP)
  • Navodila za delo s programom R998 (ZIP

SPREMEMBE NA NOVI SPLETNI STRANI

Koledar tekmovanj, skupaj z vsemi dokumenti, se bo preselil na stran ”REZULTATI/KOLEDAR”.

Po izboru določene panoge lahko izberete tudi možnost ”Prikaži samo domača tekmovanja”, s čimer se bo seznam zožil.

Ob kliku na zavihek ”KOLEDAR” se bodo prikazale prihajajoče tekme in ko bodo na voljo, tudi razpis, startna lista ter ostali dokumenti. Tekme, za katere so na voljo dokumenti, bodo označene z modro ikono panoge. Ostale tekme, te so označene z zeleno barvo, pridobivamo preko baze FIS/IBU.

Ko bodo za določeno tekmo objavljeni tudi rezultati, jo boste našli pod zavihkom ”REZULTATI”.