LILLEHAMMER,NORWAY,03.DEC.21 - NORDIC SKIING, SKI JUMPING - FIS World Cup, normal hill, ladies, qualification. Image shows Ema Klinec (SLO). Photo: GEPA pictures/ Harald Steiner
KUUSAMO,FINLAND,27.NOV.21 - NORDIC SKIING, SKI JUMPING - FIS World Cup, Nordic Opening, large hill, men. Image shows Timi Zajc (SLO). Photo: GEPA pictures/ Thomas Bachun

DPNC

Mladinska reprezentanca moški

Ime in priimek / letnica rojstva
Klub
Jaka Drinovec / 2005 – pridružen član
NSK Tržič FMG
Taj Ekart / 2004
SSK Mengeš
Enej Faletič / 2006
SSK Velenje
Luka Filip / 2005 – pridružen član
SSK Velenje
Rok Masle / 2004
SSK Ilirija
Anej Razpotnik / 2006
SK Zagorje

Mladinska reprezentanca in skupina DPNC ženske

Ime in priimek / letnica rojstva
Klub / status
Tinkara Komar / 2005 – mladinska
SSK Bohinj
Katarina Pirnovar / 2006 – mladinska
SK Zagorje
Živa Andrič / 2008 – DPNC 2
SSK Mengeš
Tina Erzar / 2008 – DPNC 2
SSK Ihan
Jerica Jesenko / 2007 – DPNC 2
SSK Norica Žiri
Lucija Jurgec / 2007 – DPNC 2
SSK Šmartno na Pohorju
Maja Kovačič / 2006 – DPNC 2
SK Triglav Kranj
Nika Krašovic / 2005 – DPNC 2
SSK Ljubno BTC

Skupine DPNC moški

Ime in priimek / letnica rojstva
Klub
Jaša Juršič / 2007 – DPNC 2
SSK Ilirija
Jaka Kramer / 2008 – DPNC 2
SSK Ljubno BTC
Iztok Miklavčič / 2007 – DPNC 2
SD Zabrdje
Lan Novak / 2007 – DPNC 2
SSK Velenje
Gašper Presečnik / 2007 – DPNC 2
SSK Ljubno BTC
Urban Šimnic / 2007 – DPNC 2
ND Rateče Planica
Alexei Urevc / 2008 – DPNC 2
NSK Tržič FMG
Mai Zakelšek / 2008 – DPNC 2
SD Vizore
Ime in priimek / letnica rojstva
Klub
Žiga Balažic / 2007 – DPNC 2
SK Triglav Kranj
Tadej Benedik / 2005 – DPNC 4
SK Triglav Kranj
Nik Heberle / 2005 – DPNC 2
SSD Stol Žirovnica
Igor Teodor Herbstritt / 2005 – DPNC 4
SSK Ihan
Blaž Jurčič / 2007 – DPNC 3
SSK Norica Žiri
Matic Perme / 2007 – DPNC 3
SD Dolomiti
Ažbe Remic / 2006 – DPNC 3
SK Triglav Kranj
Tilen Tolar / 2008 – DPNC 4
SK Triglav Kranj
Andraž Vereš / 2006 – DPNC 3
ND Rateče Planica
Sebastjan Bartolj / 2007 – DPNC 4
SSK Ilirija
Iztok Bečan / 2005 / DPNC 3
SD Dolomiti
Lovro Jelenc / 2006 – DPNC 4
ND Rateče Planica
Jan Kadivec / 2008 – DPNC 4
SK Triglav Kranj
Jakob Mivšek / 2008 – DPNC 4
SSK Logatec
Lovro Mlinar / 2008 – DPNC 4
SSK Logatec
Marcel Stržišar / 2006 – DPNC 4
SSK Ilirija
Gaber Tadina / 2008 – DPNC 4
SK Triglav Kranj
Dominik Zupanec / 2005 – DPNC 4
SK Zagorje