LILLEHAMMER,NORWAY,03.DEC.21 - NORDIC SKIING, SKI JUMPING - FIS World Cup, normal hill, ladies, qualification. Image shows Ema Klinec (SLO). Photo: GEPA pictures/ Harald Steiner
KUUSAMO,FINLAND,27.NOV.21 - NORDIC SKIING, SKI JUMPING - FIS World Cup, Nordic Opening, large hill, men. Image shows Timi Zajc (SLO). Photo: GEPA pictures/ Thomas Bachun

DPNC

Ekipa mladinci

Ime in priimek
Klub
Maksim Bartolj / 2003
SSK Ilirija
Taj Ekart / 2004
SSK Mengeš
Enej Faletič / 2006
SSK Velenje
Rok Masle / 2004
SSK Ilirija
Anej Razpotnik / 2006
SK Zagorje
Gorazd Završnik / 2003
SSK Ljubno BTC
Ožbe Zupan / 2003
NSK Tržič FMG – kandidat

Ekipa mladinke

Ime in priimek
Klub / status
Taja Bodlaj / 2006
NSK Tržič FMG / A ekipa
Tinkara Komar / 2005
SSK Bohinj
Lara Logar / 2003
SK Zagorje
Nika Prevc / 2005
SK Triglav Kranj / A ekipa
Nika Vetrih / 2003
SSK Velenje

Člani skupine DPNC 2

Ime in priimek
Klub
Benjamin Bedrač / 2006
SSK Mengeš
Luka Filip / 2005
SSK Velenje
Nik Heberle / 2005
SSD Stol Žirovnica
Igor Teodor Herbstritt / 2005
SSK Ihan
Jaša Juršič / 2007
SSK Ilirija / vključitev v DPNC
Iztok Miklavčič / 2007
SD Zabrdje
Lan Novak / 2007
SSK Velenje
Urban Šimic / 2007
ND Rateče Planica

Članice skupine DPNC 2

Ime in priimek
Klub
Jerica Bečan / 2007
SD Dolomiti
Jerica Jesenko / 2005
SSK Norica Žiri
Lucija Jurgec / 2007
SSK Šmartno na Pohorju
Ajda Košnjek / 2007
NSK Tržič FMG
Nika Krašovic / 2005
SSK Ljubno BTC
Maja Kovačič / 2006
SK Triglav Kranj
Katarina Pirnovar / 2006
SK Zagorje

Članice skupine DPNC 3

Ime in priimek
Klub
Žiga Balažic / 2007
SK Triglav Kranj
Jaka Drinovec / 2005
NSK Tržič FMG / DPNC 4
Maj Pagon / 2004
SSD Stol Žirovnica / DPNC 4
Matic Perme / 2007
SD Dolomiti
Lovro Perme / 2003
SD Dolomiti / DPNC 2
Gašper Presečnik / 2007
SSK Ljubno BTC
Ažbe Remic / 2006
SK Triglav Kranj
Marcel Stražišar / 2006
SSK Ilirija
Andraž Vereš / 2006
ND Rateče planica

Člani skupine DPNC 4

Ime in priimek
Klub
Iztok Bečan / 2005
SD Dolomiti
Tadej Bedenik / 2005
SK Triglav Kranj
Sebastjan Bartolj / 2007
SSK Ilirija
Lovro Jelenc / 2006
ND Rateče Planica
Tevž Planinšec / 2007
SSK Mislinja
Nejc Podgoršek / 2004
SD Dolomiti
Matija Prosenc / 2003
SK Zagorje
Aljaž Zupan / 2005
SSD Stol
Dominik Zupanec / 2005
SK Zagorje