SOELDEN,AUSTRIA,18.OCT.20 - ALPINE SKIING - FIS World Cup season opening, Rettenbachferner, giant slalom, men. Image shows Zan Kranjec (SLO). Photo: GEPA pictures/ Christian Walgram
SANKT GEORGEN OB MURAU,AUSTRIA,19.JAN.15 - SNOWBOARD - FIS Freestyle Ski and Snowboard World Championships Kreischberg 2015, Snowboard Slopestyle, qualification, men. Image shows Tit Stante (SLO). Photo: GEPA pictures/ Christopher Kelemen
4NK-3x1
7TEK-3x1
ZUTS-alp1
5PROS-3x1

Predstavniki v FIS in IBU

Slovenski predstavniki v FIS

Predsedstvo
Enzo Smrekar
Odbor za tek na smučeh / Član izvršilnega odbora
Uroš Ponikvar
Odbor za tek na smučeh / Častni član
Peter Petriček
Pododbor za pravila in nadzor teka na smučeh / Predsednik
Predsednik pritožbene komisije
Pododbor za svetovni in celinski pokal teka na smučeh/ Član
Uroš Ponikvar
Odbor za skoke / Član izvršilnega odbora
Častna člana
Jelko Gros
Janez Gorišek
Lojze Gorjanc
Odbor za skoke / Komisija športnikov
Jernej Damjan
Pododbor za skakalnice / Član
Marko Mlakar
Pododbor za tehnične delegate, pravila in nadzor / Član
Sašo Komovec
Pododbor za načrtovanje koledarja / Članica
Ana Dolhar
Pododbor za opremo in razvoj / Član
Gorazd Pogorelčnik
Pododbor za skoke in nordijsko kombinacijo, mladinska in otroška vprašanja / Član
Rajko Pintar
Odbor za nordijsko kombinacijo / Član
Pododbor za tehnične delegate, pravila in nadzor / Član Vzhodna Evropa
Janez Bukovnik
Pododbor za nordijske panoge – ženske, tek na smučeh / Članica
Maja Benedičič
Pododbor za nordijske panoge – ženske, smučarski skoki / nordijska kombinacija / Članica
Ana Dolhar
Odbor za alpsko smučanje / Član izvršilnega odbora
Gregor Benedik
Odbor za alpsko smučanje / Konferenca
Iztok Klančnik
Odbor za alpsko smučanje / Častni član
Tone Vogrinec
Pododbor za alpsko smučanje, mladinska in otroška vprašanja / Član
Boštjan Anderlič
Pododbor za klasifikacijo alpskih tekmovalcev / Član
Janez Dekleva
Pododbor za alpsko smučanje – ženske / Članica
Špela Pretnar
Pododbor za alpske proge / Član
Dušan Gorišek
Pododbor za alpske proge / Častni član
Peter Lakota
Pododbor za alpska pravila in nadzor / Član
Pododbor za alpske tehnične delegate / Član
Matjaž Kranjc
Pododbor za smučarski kros / Član
Filip Flisar
Pododbor za svetovni pokal v alpskem smučanju / Član
Srečko Vilar
Pododbor za svetovni pokal v alpskem smučanju za organizatorje
Srečko Medven
Pododbor za evropski pokal v alpskem smučanju / Član
Miha Verdnik
Odbor za deskanje in smučanje prostega sloga / Konferenca
Anže Polanec
Matevž Stanovnik
Pododbor za deskanje in prosti slog, mladinska in otroška vprašanja / Člana
Matevž Stanovnik
Slavica Madič
Pododbor za prosti slog v parku in snežni žleb / Konferenca
Matevž Pristavec
Roman Vidovič
Pododbor za smučarski kros / Konferenca
Bojan Poljanšek
Pododbor za grbine in akrobatske skoke / Konferenca
Matevž Stanovnik
Pododbor za deskanje – paralelne discipline / Član
Anže Polanec
Odbor za telemark / Član
Franc Horvatiček
Odbor za pravna vprašanja in varnost / Član
Katarina Zajc
Odbor za vprašanja oglaševanja / Član
Jožko Križan
Odbor za zdravstvo / Član
Matjaž Turel
Odbor za odnose z javnostjo in množičnimi občili / Član
Špela Pretnar
Pododbor za alpske mestne tekmovalce / Član
Andreja Jovan
Pododbor za univerzitetne tekmovalce / Član
Špela Pretnar
Pododbor za master tekmovalce / Član
Patricija Mali
Pododbor za smučanje invalidov / Član
Roman Jakič

Slovenski predstavniki v IBU

Pomočnik direktorja tekmovanj za svetovni pokal
Borut Nunar

Smučarska zveza Slovenije
Podutiška cesta 146
1000 Ljubljana
T. (01) 513 68 00
E. szs@sloski.si


TRR: 30000-0008786878
ID za DDV: SI 82837325
Matična številka: 5137888

Uroš Zupan
Direktor
T. 01 513 68 00
E. szs@sloski.si

Tomaž Verdnik
Vodja glavne pisarne
T. 01 513 68 00
E. tomaz.verdnik@sloski.si

Slavi Madić
Glavna pisarna
T. 01 513 68 00
E. slavi.madic@sloski.si

KONTAKTI
Športna-loterija-SZS
Argeta-SZS
Imagine-SZS
Puklavec-SZS
Slovenska-vojska-SZS
Dars2-SZS