Razpisi otroških tekmovanj

Covid-19 Protokol

Sezona 2023/24

  • VN Argeta Junior – VSL – U12 – Rogla – 25.2.2024 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL/SL – U14/U16 – Trbiž – 16.-17.2.2024 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL – U10/U12 – Poseka – 10.2.2024 (PDF)
  • Pokal NPR – VSL – U08 do U21 – Kranjska Gora – 10.2.2024 (PDF)
  • Pokal ZAH – SL – U10/U12 – Sorica – 8.2.2024 (PDF)
  • Pokal NPR – VSL – U08 do U21 – Kranjska Gora – 8.2.2024 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL/SL – U14/U16 – Stari vrh – 5.-6.2.2024 (PDF)
  • 10. MINI POKAL VITRANC – l.2012 do 2019 – Kranjska Gora – 3.2.2024 (PDF)
  • Pokal ZAH – SL – U14/U16 – Kranjska Gora – 28.1.2024 (PDF)
  • VN Argeta Junior – SG – U14/U16 – Peca – 23.1.2024 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL – U12 – Kranjska Gora – 27.1.2024 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL – U14/U16 – Kranjska Gora – 21.1.2024 (PDF)
  • VN Argeta Junior – SL – U14/U16 – Kranjska Gora – 20.1.2024 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL – U10/U12 – Črna – 20.1.2024 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL – U10/U12 – Areh – 14.1.2024 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL/SL – U14/U16 – Weinebene – 12-13.1.2024 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL/SL – U14/U16 – Weinebene – 9.-10.1.2024 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL/SL – U14/U16 – Weinebene – 28.-29.12.2023 (PDF)

Sezona 2022/23

  • VN Argeta Junior SL/VSL – Krvavec – 27.-28.3.2023 (PDF)
  • Pokal ZAH – SL/SL – U10/U12 – Sorica – 25.-26.3.2023 (PDF)
  • 32. DP in VN Argeta Junior – VSL – U12 – Areh – 19.3.2023 (PDF)
  • 32. DP in VN Argeta Junior – VSL/SL – U14/U16 – Kranjska Gora – 18.-19.3.2023 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL – U10/U12 – Areh – 18.3.2023 (PDF)
  • Pokal ZAH – SL- U14/U16 – Kranjska Gora – 16.3.2023 (PDF)
  • Pokal VZH – SG – U10/U12 – Rogla – 11.3.2023 (PDF)
  • DP v smučanju in deskanju za OŠ – Rogla – 8.3.2023 (PDF)
  • VN Argeta Junior -VSL/SL – U14/U16 – Golte – 4.-5.3.2023 (PDF)
  • VN Argeta Junior -VSL – U12 – Stari vrh – 5.3.2023 (PDF)
  • VN Argeta Junior – SG – U14/U16 Krvavec – 27.2.-1.3.2023 (PDF)
  • Pokal VZH – SL – U10/U12 Črna – 28.2.2023 (PDF)
  • Pokal VZH – SG- U14/U16 Kope – 23.-24.2.2023 (PDF)
  • Pokal ZAH in 9. memorial Asje Oražem – VSL – U10/U12/U14/U16 – 25.2.2023 (PDF)
  • Pokal VZH – SL – U14/U16 Poseka – 17.2.2023 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL – U10/U12 Ribnica – 15.2.2023 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL – U12 – Cerkno – 12. 2. 2023 (PDF)
  • Pokal ZAH – VSL – U10/U12 – Sorica – 9.2.2023 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL – U10/U12 – Poseka – 9.2.2023 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL/SL – U16/U14 – Stari vrh – 30. – 31. 1. 2023 (PDF)
  • 9. MINI POKAL VITRANC – l. 2011 do 2018 – Kranjska Gora – 4.2.2023 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL – U12 – Gače – 28. 1. 2023 (PDF)
  • Pokal VZH – VSL – U10/U12 – Rogla – 22.1.2023 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL/SL – U16/U14 – Kranjska Gora – 21. – 22. 1. 2023 (PDF)
  • VN Argeta Junior – VSL/SL – U16/U14 – Kranjska Gora – 15. – 16. 1. 2023 (PDF)
  • Pokal ZAH – VSL – U10/U12 – Simonhohe – 15.1.2023 (PDF)
  • 28. POKAL ROKA PETROVIČA – VSL – U10/U12 – Kranjska Gora – 29.1.2023 (PDF)

Sezona 2021/22

SPREMEMBE NA NOVI SPLETNI STRANI

Koledar tekmovanj, skupaj z vsemi dokumenti, se bo preselil na stran ”REZULTATI/KOLEDAR”.

Po izboru določene panoge lahko izberete tudi možnost ”Prikaži samo domača tekmovanja”, s čimer se bo seznam zožil.

Ob kliku na zavihek ”KOLEDAR” se bodo prikazale prihajajoče tekme in ko bodo na voljo, tudi razpis, startna lista ter ostali dokumenti. Tekme, za katere so na voljo dokumenti, bodo označene z modro ikono panoge. Ostale tekme, te so označene z zeleno barvo, pridobivamo preko baze FIS/IBU.

Ko bodo za določeno tekmo objavljeni tudi rezultati, jo boste našli pod zavihkom ”REZULTATI”.