A ekipe

Ana Bucik
SK Gorica

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram

Martin Čater
SK Velenje

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram

Štefan Hadalin
SK Dol Ajdovščina

Moška A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram
Twitter

Miha Hrobat
ASK Triglav Kranj

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram

Meta Hrovat
ASK Kranjska Gora

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram

Boštjan Kline
ASK Branik Maribor

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram

Klemen Kosi
ASK Branik Maribor

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram
Twitter

Žan Kranjec
SD Novinar

Moška A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram
Twitter

Nejc Naraločnik
SD Beli Zajec

Moška A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Instagram
Twitter

Tina Robnik
SK Luče

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Facebook
Instagram

Andreja Slokar
SK Dol Ajdovščina

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – tehnične discipline

Instagram

Ilka Štuhec
SK Branik Maribor

Ženska A ekipa v alpskem smučanju – hitre discipline

Facebook
Instagram
Twitter

Tekmovalci moške A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek / leto rojstva
Klub
Status
Žan Kranjec / 1992
SD Novinar
Štefan Hadalin / 1995
SK Dol Ajdovščina
Tijan Marovt / 1998
ASK Branik Maribor

Tekmovalci moške A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek / leto rojstva
Klub
Status
Martin Čater / 1992
SK Celje
Miha Hrobat / 1995
ASK Triglav Kranj
Boštjan Kline / 1991
ASK Branik Maribor
Nejc Naraločnik / 1999
SD Beli Zajec

Tekmovalke ženske A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek / leto rojstva
Klub
Status
Tina Robnik / 1991
SK Luče
Ana Bucik / 1993
SK Gorica
Meta Hrovat / 1998
ASK Kranjska Gora
Andreja Slokar / 1997
SK Dol Ajdovščina
Neja Dvornik / 2001
SK Dvornik transport

Tekmovalka ženske A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek / leto rojstva
Klub
Ilka Štuhec / 1990
ASK Branik Maribor

Vodstvo alpskih disciplin

Ime in priimek
Funkcija
Iztok Klančnik
Predsednik Zbora in Odbora za alpsko smučanje
Gregor Benedik
Podpredsednik Zbora in Odbora za alpsko smučanje
Janez Bijol
Podpredsednik Zbora in Odbora za alpsko smučanje
Miha Verdnik
Vodja panoge
Janez Slivnik
Vodja reprezentanc
Boštjan Anderlič
Glavni trener mladinskih reprezentanc
Andrej Lukežič
Glavni trener otroških reprezentanc

Strokovno vodstvo moške A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek
Funkcija
Klemen Bergant
Odgovorni trener
Matjaž Požar
Trener
Dušan Blažič
Pomočnik trenerja
Matej Dormiš
Fizioterapevt
Janez Mikolič
Fizioterapevt
Žiga Žirovnik
Serviser
Maj Mlakar
Serviser
Matjaž Naglič
Serviser Rossignol

Strokovno vodstvo moške A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek
Funkcija
Gregor Koštomaj
Odgovorni trener
Aleš Gorza
Trener
Rok Šmejic
Fizioterapevt
Rok Javor
Servis smuči
Primož Finžgar
Servis smuči

Strokovno vodstvo ženske A ekipe - tehnične discipline

Ime in priimek
Funkcija
Sergej Poljšak
Odgovorni trener
Franjo Denis Šteharnik
Trener
Boštjan Božič
Trener
Ana Mali
Kineziologinja
Aleš Valenti
Serviser, pomočnik
Andrej Čerin
Servis
Robert Kristan
Servis
Andrej Potočnik
Servis
Jaka Dvornik
Servis
Severin Lipovšek
Kondicijski trener Slokar
Timotej Kostrevc
Fizioterapevt Slokar

Strokovno vodstvo ženske A ekipe - hitre discipline

Ime in priimek
Funkcija
Darja Črnko
Odgovorni trener
Marko Vukičević
Trener in serviser
Tina Kobale
Fizioterapevtka in kondicijska trenerka na terenu